Ceník služeb

Nebojte se napsat o konkrétní nabídku. Nic to nestojí :)

Svatební fotografie

Vždy se snažím o zachycení přirozeného průběhu svatebního dne, a proto do něj téměř nezasahuji. Výjimku tvoří společné portréty novomanželů. Jejich realizaci preferuji spíše později odpoledne a focení opět nechávám volný průběh. Fotografie, které si odnesete Vám tak budou kdykoliv připomínat Váš svatební den

V ceně nově tisk cca 70 ks fotografií a cestovné po celém JMK

Zahájeny rezervace termínů ve svatební sezóně 2019.
Cena celodenní svatební reportáže je 16 000 Kč 14 600 Kč.
Akce platí při včasné rezervaci termínu.

image

Focení párů a rodin

Stejně jako na svatbě i při focení společných portrétů nechávám focení volný průběh. Nejsem zastáncem strojené a kýčovité pózy. Pro focení párů a rodin důrazně doporučuji focení venku. Prostředí Vám umožní chovat se přirozeněji a u výsledných fotografií to velmi oceníte. Nebráním se ani ateliérovému focení, pokud o něj projevíte zájem.

Cena za focení párů nebo rodin je 2 200 Kč plus cestovné 4 Kč/km.

image

Portrétní fotografie

Chcete Váš životopis oživit fotografií? Chcete fotky, které udělají radost Vašim blízkým? Nebo snad hledáte zkušeného fotografa pro nafocení Vašeho booku do modelingové agentury? Neváhejte mi napsat, jaké fotografie poptáváte. Celé focení je třeba přizpůsobit Vašim potřebám.

Cena za portrétní fotografie se pohybuje okolo 1 800 Kč.

image

Fotografická reportáž

Hledáte spolehlivého fotografa na Váš stužkovací ples, dokončenou nebo jinou kulturní událost? Vsaďte na jistotu. Každá akce je individuální a tak k ní budu i přistupovat. Věnujte se naplno svým známým a rodině. Fotografie, které Vám budou tento den navždy připomínat nechte na mě ;)

Cena fotografické reportáže je individuální cca 3 800 Kč plus cestovné 4 Kč/km.Napište mi.

Dobře vím, že každý zákazník má své specifické potřeby. Neváhejte mě kontaktovat a získejte cenovou nabídku na Vaši událost.

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána. Odpovím Vám, jak jen to bude možné.
Někde se stal chyba, prosím zkontrolujte zadané informace.